Pasivační prostředky na nerez, pasivace nerezu, chemie pro svařování, artweld

Pasivační prostředky na nerez

Pasivační prostředky na nerez

Při opracovávání, broušení, moření a svařování nerezové oceli může dojít k narušení anti-korozivních vlastností materiálu, pro které je mimořádně důležitá tzv. pasivační vrstva. Pasivační vrstvu je možné cíleně obnovit během chemického procesu (pasivace), který se provádí speciálními prostředky značky Whalespray. Díky pasivaci se odstraní i barevná přechodová pásma v oblasti svarů a materiál získá jednotnou matně stříbrnou barvu. Zároveň dojde k obnovení plnohodnotné korozivzdornosti nerezu. Přípravky je možné používat i k odstranění nečistot, které na materiálu vznikly během pracovního procesu.

Kde koupit pasivační prostředky WhaleSpray?

Pasivační prostředky Whalespray najdete v síti prodejen svářečské techniky Artweld, kde se Vám dostane také odborného poradenství.

Tyto produkty jsou k dispozici také online – prostřednictvím e-shopu Artweld.

ws_3633_g, Pasivační prostředky na nerez, pasivace, whalespray, artweld, chemie ve svařování

WS 3633 G – Pasivační prostředek

Rychlé a kompletní nanesení pasivační ochrany na povrch. Obnovuje odolnost povrchu proti korozi. Zvyšuje životnost povrchu. Zachovává originální vzhled. Nepoškozuje základní materiál. (Doporučená koncentrace pasivační lázně je mezi 1:1 a 1:4).

WS 3634 G – Pasivační prostředek pro pasivační nástřik

Rychlé a kompletní nanesení pasivační ochrany na povrch. Obnovuje odolnost povrchu proti korozi. Zvyšuje životnost povrchu. Zachovává originální vzhled. Nepoškozuje základní materiál. Excelentní tixotropické vlastnosti.

WS 3644 – Ekologický pasivační prostředek na nerez

Prostředek na pasivaci austenitického a feritického nerezu bez kyseliny dusičné. Nabízí rychlou pasivační ochrannou vrstvu na nerezovém materiálu a zajišťuje odolnost proti oxidaci povrchu. Bez zvláštních požadavků na oplachovou vodu.

Speciální produkty na nerezové povrchy

WS 3622 G – Prostředek k obnově nerezového povrchu

Inovativní produkt, který obnovuje původní povrch. Odstraňuje oxidaci, nečistoty a skvrny a zajišťuje vysokou ochranu před možnou oxidací.

WS 3642 G – Neutralizační gel odstraňující nátěr

Neutralizuje nanesením fluorovodíku a dusičnanů. Lehce omyvatelný vodou. Reakce je ukončena teprve tehdy, když nevznikají další bubliny.

Veškerou dokumentaci k uvedeným produktům (technické a bezpečnostní listy) najdete na e-shopu dodavatele produktů Whalespray – společnosti Artweld s.r.o.