Separační prostředky whalespray, separační sprej, separační roztok, sprej proti rozstřiku, chemie pro svařování, whalespray, artweld, svářečské potřeby

Separační prostředky

Separační prostředky

Hlavním účelem separačních sprejů a past je efektivní ochrana hořáků, obrobků, svařovací techniky a celého svářečského pracoviště před uplíváním rozstřiku.

Separační prostředky WhaleSpray můžete využívat nejen při všech běžných svařovacích postupech (ručních i automatizovaných), ale např. i při plazmovém řezání. Zároveň máte jistotu, že aplikací separačních prostředků nedojde k nežádoucímu ovlivnění materiálu a svarů při následných operacích – lakování, povlakování, atd.

Separační prostředky WhaleSpray – výhody používání

  • Úspora času a práce
  • Univerzální použití, včetně robotického svařování
  • Ochrana svářečské techniky a prodloužení její životnosti
  • Jednoduchá aplikace
  • Bez zdravotního rizika pro svářeče a další personál

 Kde koupit separační prostředky WhaleSpray?

Separační prostředky WhaleSpray najdete v síti prodejen svářečské techniky Artweld, kde se Vám dostane také odborného poradenství.

Tyto produkty jsou k dispozici také online – prostřednictvím e-shopu Artweld.

WS 1800 G separační kapalina whalespray artweld

WS 1800 G – Separační kapalina na olejové bázi

Ekologická kapalina bez silikonu s dlouhotrvajícím účinkem, ekologicky nezávadný olej. Prodlužuje životnost hubic a přípravků. Vhodná pro ochranu základních materiálů, přípravků a svařovacích hořáků. Používá se při manuálním a robotickém svařování.

WS_1800_S separační sprej whalespray, chemie, artweld, svařování

WS 1800 S – Separační sprej na olejové bázi

Ekologický sprej bez silikonu, ekologicky nezávadný s dlouhotrvajícím účinkem. Prodlužuje životnost hubic a přípravků. Vhodný pro ochranu základních materiálů, přípravků a svařovacích hořáků. Používá se při manuálním a robotickém svařování.

ws_1800_gel_novy, separační gel, whalespray.cz, chemie pro svařování

WS 1800 GEL – Ochranný separační gel

Separační gel (nozzle dip) s dlouhou životností ochranné vrstvy. Ekologicky nezávadný, prodlužuje životnost hubic a svařovacích přípravků. Vhodný pro ochranu spotřebních dílů hořáků a hubic. Používá se při ochraně ručních svařovacích hořáků, ale i při manuálním svařování.

Separační prostředky whalespray, separační sprej, separační roztok, sprej proti rozstřiku, chemie pro svařování, whalespray, artweld, svářečské potřeby separační sprej whalespray WS 1801 artweld

WS 1801 S – Nehořlavý separační sprej

Nehořlavý separační sprej. Chrání proti ulpívání rozstřiku na základním materiálu a spotřebním dílu hořáku. Svařování bez pórů. Vhodný pro jakékoliv kovové povrchy.

WS 1801 G – Nehořlavá separační kapalina

Nehořlavá ochranná kapalina. Chrání proti ulpívání rozstřiku na základním materiálu a na spotřebních dílech hořáku. Svařování bez pórů. Vhodná pro jakékoli kovové povrchy.

WS 1802 G – Nehořlavá separační kapalina pro robotické svařování

100% syntetický produkt, zaručuje ochranu při nejvyšších teplotách. Velmi dobře aplikovatelná rozstřikem. Bez vzniku škodlivých výparů. Speciálně vyvinuta pro robotické svařování.

ochranná kapalina na vodní bázi, separační kapalina, whalespray, artweld

WS 1803 G – Nehořlavá ochranná kapalina na vodní bázi

Ochranná kapalina, bez silikonu, s dlouhotrvajícím účinkem, ekologicky šetrná. Prodlužuje životnost komponentů. Vhodná pro hubice a přípravky. Pro manuální i robotické svařování.

Keramické ochranné prostředky

Keramický ochranný sprej a gel jsou charakteristické svou mimořádnou odolností vůči vysokým teplotám, a proto poskytují prodlouženou ochranu proti rostřiku. Aplikací na hubice hořáků, průvlaky a další prvky svářecí techniky zvýšíte jejich životnost a prodloužíte servisní intervaly.

keramický sprej levně whale sprej artweld svařování svářecí potřeby

WS 1805 S – Keramický ochranný sprej

Inovativní, 100% keramický ochranný sprej, který vydrží jako ochrana na povrchu až 8 hodin. Odolný vůči teplotám až do 1400 °C. Ochrana povrchu, svařenců a spotřebních dílů MIG MAG hořáků.

ws_1805_gel_novy separační gel, whalespray.cz, chemie pro svařování

WS 1805 GEL – Keramický ochranný gel

Inovativní, 100% keramický ochranný gel, který vydrží jako ochrana na povrchu až 8 hodin. Odolný vůči teplotám až do 1400 °C. Určen pro ochranu spotřebních dílů hořáků a hubic.